STEELA PROFIL jako marka jest obecna na rynku od wielu lat, jako odrębna spółka od 2019 roku. Jej dynamiczny rozwój powoduje, że powiększamy nasz zespół o osoby, które chcą rozwijać swój potencjał oraz potrafią planować i konsekwentnie realizować wytyczone cele.

W zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia, można aplikować do różnych działów naszej firmy.

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz do nas dołączyć, sprawdź aktualne oferty pracy.

SPECJALISTA DS. HANDLU

Zadania

  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z Klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w budowaniu relacji z klientami i w sprzedaży produktów,
  • wysoką kulturę osobistą, komunikatywność,
  • wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik,
  • wysoki poziom samodyscypliny i organizacji własnej pracy,
  • umiejętność współpracy zespołowej,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie szkoleniowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników w pracy.

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres: praca@steelaprofil.pl

Prosimy o dopisywanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach, przez firmę STEELA PROFIL Sp.J. z siedzibą w: Ełk, ul. Dojazdowa 2A, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.