Kontakt z przedstawicielem

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami, którzy służą pomocą w zakresie prezentacji oferty i warunków współpracy z nami.

Przedstawiciele handlowi w regionach (Kliknij w wybrany region aby zobaczyć dane kontaktowe):

Grzegorz Zagraba
Specjalista ds. handlu
tel. 87 620 97 59
kom. 516 178 524
e-mail: g.zagraba@serwistal.pl

Olga Łowczyńska
Specjalista ds. handlu
tel. 87 629 14 18
kom. 502 110 053
e-mail: o.lowczynska@serwistal.pl

Punkt sprzedaży w Augustowie
ul.Wojska Polskiego 72
tel. kom 798 024 187
tel. kom 798 024 188
e-mail: augustow@serwistal.pl

Zbigniew Michalak
Specjalista ds. handlu
tel. 81 743 81 36
kom. 509 438 575
e-mail: z.michalak@serwistal.pl

Beata Kowalska
Specjalista ds. handlu
tel. 81 743 81 36
kom. 506 059 907
e-mail: b.kowalska@serwistal.pl

Paweł Kluczny
Specjalista ds. handlu
kom. 721 002 032
e-mail: p.kluczny@serwistal.pl

Emil Osiecki
Specjalista ds. handlu
tel. 87 620 14 88
kom. 502 110 084
e-mail: e.osiecki@serwistal.pl

Aleksandr Perevoshikov
Export Specialist
tel. 87 629 14 82
kom. 500 043 135
e-mail: a.perevoshikov@serwistal.pl

Dane teleadresowe

SERWISTAL Sp. z o.o.

19-300 Ełk, ul. Dojazdowa 2A
tel. 087 620 93 00
fax 087 629 14 89
e-mail: info@steelaprofil.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości